Informační cedule

Informační ceduleNa Pařezovský kopec, Mělnické tvrziště, Štítarský kopec a do všech tří Mělnických lesíků jsme začátkem října instalovali malé informační cedule. Kolemjdoucí se tak dozví, proč se tu či onde pasou ovce, kozy nebo jaci, proč v Mělnických lesících nikdo neuklidí ty suché stromy apod.

Stojany vlastní výroby mají železné patky, které jsme zabetonovali. Instalace stojanů byla rychlá, akorát vykopat jámy v kamenité půdě byla fuška. Při instalaci cedule na Mělnickém tvrzišti jsme měli společnost, jedna z místních obyvatelek nám během instalace nadávala, její hysterický výlev musel být slyšet až dolů do vsi. Je pochopitelné, že se paní, zlobí, vždyť kvůli nám už se nedají vyvážet odpadky a různé nepotřebné harampádí za humna na tvrziště. Koho by to nenaštvalo, že?

 

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout jednotlivé cedule. Nekladli jsme si za cíl omráčit veřejnost odborným textem, jde jen o několik informací, které zvládne spěchající člověk přečíst během minutky, na kterou se u cedule zastaví.


| Autor: Katka Groesslová | Vydáno dne 04. 11. 2009 | 4177 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

tyto stránky vznikly úpravou redakčního systému phpRS