Vydejte se s námi mezi jaky!

Od 1.12.2013 jsme pro naše zákazníky připravili zajímavou novinku. Při součtu vašich nákupů v Jačím krámku nad 15.000,- Kč dostanete jako dárek výlet pro pět osob moderním terénním povozem. Na vlastní oči se tak můžete přesvědčit, jak využíváme zisk z Jačího krámku.

 

Navštívíte Štítarský kopec s největším západočeským slovanským hradištěm, Mělnické tvrziště a Mělnické lesíky. Samozřejmě uvidíte i pasoucí se jaky, kozy a ovce. V závislosti na vegetační době i flóru a faunu, kterou jinde již běžně nespatříte. Zahrneme Vás množstvím informací i dobrodružných historek.

Bohužel není možné objet s koňským povozem všechny naše zájmové lokality, protože pracujeme na příliš rozsáhlém území a jednotlivá místa jsou od sebe vzdálená i 50 km a koník se pohybuje průměrnou rychlostí 10km/hod. Pro lepší představu výlet na Štítarský kopec a Mělnické tvrziště trvá cca 3 - 4 hodiny.

 

Samozřejmě nemusíte vyrazit na výlet okamžitě po dosažení součtu nákupů nad 15 000 Kč. Dostanete od nás "poukaz" na výlet, který bude mít roční platnost. Výlet si pak můžete užít v termínu, který se vám bude hodit.

 

Věříme, že zde strávíte příjemné chvíle.


| Autor: Katka Groesslová | Vydáno dne 02. 12. 2013 | 939 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

tyto stránky vznikly úpravou redakčního systému phpRS